Türkiye, dental turizmde; kaliteli sağlık hizmetleri,ileri teknolojik cihazları ve güler yüzlü personeli ile artık size çok yakın. 

Kaliteli ve aynı zamanda da hesaplı sağlık hizmetine ulaşmak istiyorsanız, bir taraftan diş tedavileriniz yapılırken, bir taraftan da turizm cenneti olan Alanya’mızın güzellikleri ile dünyanıza yeni bir pencere açabilirsiniz. 

Avrupa ülke vatandaşlarının sağlık turizmi için ilk tercihi Türkiye’dir.Türkiye’de sağlık standartları Avrupa ile aynı seviyede olup, tedavi maliyeti ise bu ülkelere göre oldukça düşüktür.

Ağız ve Diş Sağlığı Turizmi Nasıl Yapılır? 

Öncelikle hastamızın kendi ülkesinde çektirdiği panoramik röntgeni hekimlerimize linkteki adrese e-mail yoluyla göndermesi gerekir.Hekimlerimiz röntgeninizi inceleyerek size teşhis ve tedavi planlaması konusunda, ilk fiziki muayenede kesinlik kazanacak bir tedavi planı hazırlar.Bu planla birlikte size mail, tablo ve ortalama tedavi süresi ve maliyeti ile ilgili bilgi verilir. 

Genellikle bir haftalık süre tedavilerde yeterli olur. Sabit protez tedavilerinde işleme başlandıktan sonra 6. günde iş teslim edilir. 

Telefonla yada muayene olmadan fiyat bilgisini vermeyi uygun bulmuyoruz, çünkü her hastanın kendine özgü tedavisi ağızda birebir gerektiğinde röntgen gibi yardımcı tetkikler ile olur. 

Aşağıdaki link'te Türkiye Diş Hekimleri Birliğinin tavsiye ettiği 2016 yılı muayene ve tedavi ücret tarifesi yer almaktadır. Genel bilgi olması açısında faydalı olabilecektir.

© 2015 Alanya Dental Clinic